KLİNİĞİMİZ

Hakkımızda

VetEvA Veteriner Kliniği VetEvA olarak kuruluş amacımız; uluslararası standartlarda sağlık hizmetlerini bilimin ışığında ve güleryüzle verebilmektir. Hayatımızın bir parçası hatta odak noktası olan patili çocuklarımıza ailemizin bir bireyi olarak gerekli ilgi ve özeni göstermek, yaşadıkları bütün sağlık sorunlarında çocuklarımızın ve hasta sahiplerimizin yanında olmak, hekimliğimizin niteliğini güncel çalışmalar, eğitimler, tıbbi cihaz ve ekipmanlar ile sürekli ileriye taşımak en büyük gayemizdir. Bu bağlamda ticari bir kaygı yaşamadan en kaliteli hizmeti vermek adına kliniğimizde kendi çocuklarımıza kullanılmasını istediğimiz bilimsel yöntemler, ilaç, mama, malzeme, cihaz ve ekipmanları bulunduruyoruz. Yenilenmek ve güncellenmek gerektiğinde ise yine aynı hizmet mantığıyla hareket ediyoruz. Bütün sağlık sorunlarınızda ve aklınıza takılan sorularda 7/24 hizmet desteği sunuyoruz. Kliniğimize başvuran her hastamızı en doğru şekilde yönlendirmek adına empati kuruyor, doğru teşhise en hızlı şekilde ulaşmak için kendimizi sürekli geliştiriyor ve tedavilerimizi eksiksiz tamamlamak/takip etmek adına hasta sahiplerimizle sürekli iletişim halinde kalıyoruz. Kısacası biz tecrübelerimiz ve sürekli gelişme isteğimizle çocuklarımıza sağlık ve mutluluk, hasta sahiplerimize güven vermeyi amaç edinerek VetEvA Veteriner Kliniği’ni kurduk.

Dosyalar

Kedi ve Köpekler İçin Zehirli Bitkiler Veteriner Farmakoloji ve Toksikoloji Derneği ile Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği tarafından hazırlanmış olan posteri indirebilirsiniz.
5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun tam metnini indirebilirsiniz.
Hayvan Hakları Bildirgesi Hayvan Hakları Bildirgesi'nin tam metnini indirebilirsiniz.
SOSYAL MEDYA
VetEvA Veteriner Kliniği Sinanoba Mah. Mustafa Kemal Bulvarı No: 53/M Büyükçekmece / İstanbul 0212 864 1665 - vetevaklinik@gmail.com
WhatsApp İletişim