Çalışma Arkadaşlarımız

Eyüp Demir
Eyüp Demir
Veteriner Hekim
1991 yılında İstanbul’da doğdum. İlköğretimi Ambarlı İ.Ö.O’nda, liseyi Sabancı 50.Yıl Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ne girdim ve 2015 yılında mezun oldum. Üniversite yıllarımda Bilimsel Araştırma Kulübü, Bilgisayar Kulübü ve 14.Uluslararası Veteriner Hekimliği Öğrencileri Bilimsel Araştırma Kongresi başkanlığı görevlerini üstlendim. İ.Ü. Veteriner Fakültesi Öğrenci Temsilciliği ve İstanbul Üniversitesi Öğrenci Konseyi yönetim kurulu üyeliği yaptım.

Bitirme tezimi ‘Köpek Gribi (Canine Influenza Virus)’ üzerine yazdım. Öğrenim dönemim boyunca çeşitli kongre, eğitim ve seminerlere katıldım. 2012 – 2015 yılları arasında Zeytinburnu Veteriner Kliniği’nde staj gördüm. 2015 – 2019 yılları arasında Zeytinburnu Veteriner Kliniği’nde klinisyen hekim olarak çalıştım.

Staj ve aktif çalışma yaşamım boyunca 30’un üzerinde mesleki eğitime katılarak kendimi geliştirmeye çalıştım ve hala çalışıyorum. Mesleki ilgi alanlarım; Göğüs cerrahisi, Bulaşıcı hastalıkların güncel tedavileri ve korunma, Cerrahi operasyonlar ve postoperatif bakım prosedürleri, Ağrı yönetimi,Veteriner görüntüleme metodları ve okunması. Evli ve bir sarman kız, bir golden retriever oğlan babasıyım.

Katıldığı Seminer, Kongre ve Paneller

17 Aralık 2017 - İstanbul
TVHB İSTANBUL VETERİNER HEKİMLER ODASI
''Sİndirim Sistemi Hastalıklarının Sonografik Değerlendirilmesi''

10 Ekim 2017 - Antalya
''I.Uluslararası Türkiye Veteriner İç hastalıkları Kongresi''

3 Mart 2017 - İstanbul
TVHB İSTANBUL VETERİNER HEKİMLER ODASI - İ.Ü. VETERİNER FAKÜLTESİ
"İç Hastalıklarında Acil Yaklaşımlar ve Kan Analiz Sonuçlarının Değerlendirilmesi"

13 Kasım 2016 - Ankara
''Kedi ve Köpeklerde Üriner Sistem Cerrahisi Semineri''
Aslı Demir
Aslı Demir
Veteriner Hekim

1987 senesinde Istanbul'da doğdum. Ilk ve orta öğretimi Medeni Berk I.Ö.O ve Ataköy Cumhuriyet Lisesi'nde tamamladım. 2009 senesinde Kadir Has Üniversitesi Radyo, Sinema, TV bölümünden mezun olup 3 yıl TV sektöründe yapım asistanlığı, yapım koordinatörlüğü, uygulayıcı yapımcılık gibi görevlerde çalıştım. 2011 senesinde sokakta bulduğum kör bir yavru köpegin hayatıma girmesi, tedavi ve yuva bulma süreci, mutlu ve verimli olacağım mesleğin Veteriner Hekimlik olduğunu düşünmeme vesile oldu.

Bu doğrultuda 2012 senesinde Istanbul üniversitesi veteriner fakültesi meslek yüksek okulu atçılık ve at antrenörlüğü bölümüne girdim. Okul döneminde çeşitli at çiftliklerinde çalıştım. 2015 senesinde ise DGS sınavı ile veteriner fakültesine geçiş yaptım. Okula girdigim gunden itibaren aktif olarak bir veteriner kliniginde çalıştım.

Evli ve bir kedi bir köpek annesiyim.
SOSYAL MEDYA
VetEvA Veteriner Kliniği Sinanoba Mah. Mustafa Kemal Bulvarı No: 53/M Büyükçekmece / İstanbul 0212 864 1665 - vetevaklinik@gmail.com
WhatsApp İletişim